Jesteśmy niezależnym studiem z Katowic, które zajmuje się projektowaniem gier przeglądarkowych i mobilnych. Garmory sp. z o.o. Sp. k. na rynku działa od 2009 roku. Naszym głównym przeglądarkowym projektem jest gra MMORPG Margonem, którą tworzymy i dopieszczamy od początków istnienia studia.

Petsbury powstało nieco później, początkowo również jako gra przeglądarkowa. Szybko zorientowaliśmy się jednak o potencjale, jaką produkcja posiadałaby jako gra mobilna i zdecydowaliśmy się na właśnie tę platformę. Idea Petsbury zrodziła się z miłości Cahirki, dobrze znanej graczom Margonem, do wszelkich czworonożnych stworzeń (z naciskiem na kotki!). Cahirka uznała, że medium, jakim są gry można wykorzystać do niesienia pomocy zwierzakom, zarówno wirtualnie, jak i w prawdziwym życiu – dlatego też nawiązaliśmy współpracę z fundacją Karmimy Psiaki!

Na zespół tworzący Petsbury składa się również programista Wader, grafik Jacobin oraz game designer Nivaine. Wszyscy, jak przystało na taki projekt, w równym stopniu kochają zwierzaki – to podstawowy wymóg dla pracowników!